0

Hakkımızda

ViraLife Organik - Viral Organik Pazar
ViraLife Organik 2006 yılından bugüne kadar bitkiler alanında birçok akademik çalışmaları bulunan ViraLife Organik, bitkisel ürünlerin üretimi, geliştirilmesi ve satışı alanında faaliyet göstermektedir.

İnsanı ve insan sağlığını ön planda tutuyoruz.
ViraLife Organik, sahip olduğu değerlerin ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olarak sürdürülebilir kaynaklara sahip çıkmanın ve destek olmanın yanı sıra; insanı ve insan sağlığını ön planda tutarak yaşam kalitesini yükseltecek güvenilir, kaliteli ve yenilikçi ürünler sunmayı ilke edinmiştir

YENİLİKÇİ ÇÖZÜMLER ÜRETİYORUZ
Bitkilerin destekleyici tedavileri faaliyetinde sektöre ışık tutarak 14 yıllık akademik birikimi esasında var olan ViraLife Organik, insan sağlığını ön planda tutarak yaşam kalitesini yükseltecek güvenilir, kaliteli ve inovatif ürünler sunmayı kendine misyon edinmiştir.

ViraLife Organik, yenilikçi ve destekleyici ürünleri sürdürülebilir kılmak için kendisine esas aldığı Ar-Ge (Araştırma ve deneysel geliştime) ve Ür-Ge (ürün geliştime) faliyetlerini merkezinde konumlandırmıştır. ViraLife Organik ürünlerinin internet pazarındaki tek yetkili kuruluşu VİRAL ORGANİK PAZAR olarak siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet anlayışıyla hareket etmekteyiz.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır